O firmie

Nasza firma działa od 1989r. Z roku na rok rozwijaliśmy się coraz bardziej i obecnie jesteśmy największym producentem stolarki drewnianej otworowej na Podbeskidziu, woj.ślaskie, powiat żywiecki.

Dzięki uporowi i wytrwałej pracy wszystkie kredyty inwestycyjne dawno spłaciliśmy. Zawsze byliśmy i jesteśmy wiarygodnymi partnerami handlowymi. Nigdy nie zalegaliśmy z płatnościami względem naszych kontrahentów, banków, Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Mamy nowoczesny park maszynowy, suszarnię oraz malarnię. Wykonujemy usługi na indywidualne zamówienie klienta, wg wybranego wzoru i określonych wymiarów. Bez dopłat za nietypowe wymiary! Mamy naprawdę dobre ceny. Sprawdź nas! 

SPECE OD NIETYPÓWKI – tak o nas mawiają nasi klienci.

Wyroby wykonujemy z drewna klejonego krajowego oraz egzotycznego. Na życzenie klienta wykonujemy również elementy rzeźbione. Zapewniamy pomiary u klienta, dowóz oraz montaż wyrobów
Posiadamy wszystkie ,wymagane w tej branży certyfikaty, atesty oraz Aprobaty Techniczne.

Zapraszamy serdecznie!


 

Artykuł z Super Expressu o naszej firmie :

cytat

Dobrze wykonane okna są jednym z elementów zapewniających w mieszkaniu odpowiednią temperaturę i wentylację. Natomiast dobre drzwi dają domownikom poczucie bezpieczeństwa, intymności, bądąc zarazem wizytówką mieszkania.

Trwa cicha wojna pomiędzy producentami stolarki PCV i drewnianej. Koronny argument tych pierwszych - twierdzenie, że okna i drzwi z PCV są żywotniejsze, obalają wyroby pochodzące z frmy "STOLAR-HUT" z Ujsół. Działająca na runku od 1989r. firma jest jednym z wiodących producentów okien i drzwi drewnianych. Specjalizuje się w stolarce produkowanej na kanwie drewna świerkowego, sosnowego i egzotycznego  - meranti. Ten nowoczesny, ciągle rozbudowujący się zakład nastawiony jest głównie na produkcję pod zamówienia klientów indywidualnych. Próżno tu szukać stolarki wykonanej spod matrycy.

Firmę cechują wyroby nietypowe - okna o kształtach okrągłych, półokrągłych, czy trójkątnych są tu normą. Podobna nietuzinkowość charakteryzuje również drzwi (wewnętrzne, zewnętrzne, garażowe), parapety, schody czy... rolety.

Klient sam dobiera kolorystkę zamówionej stolarki. Wszystkie produkowane tu okna i drzwi wyposażone są w najwyższej jakości szyby, okucia i uszczelki. Cena usługi zawiera pomiary, projekt, dowóz, montaż oraz pełne doradztwo. "STOLAR-HUT" działa nie tylko na rodzimym rynku. Jego produkty są znane i cenione także poza granicami kraju, a solidność firmy potwierdzają, posiadane na wszystkie wyroby, unijne aprobaty techniczne oraz certyfikat ISO.cytat


   
   
   
   


 

 

Logo stolar-hut Ujsoły okna drewniane, drzwi drewniane, schody

Nasze certyfikaty i referencje:


Certyfikat rzetelności
Certyfikat rzetelności
Aprobata techniczna Aprobata techniczna
Aprobata techniczna na okna nr. ITB AT-15-4273/00
Świadectwo badań Świadectwo badań Świadectwo badań
Świadectwa Badań Wstępnych Typu do normy PN-EN 14351-1 wystawione przez Laboratorium Techniki Budowlanej
Referencje Referencje
Referencje


Pliki do pobrania
gwarancja.doc
Rozmiar : 34.50 KB

Pobierz

Owiedzin : 180043
Gości online : 3
Zapytań : 8
Czas zapytań : 0.001s
Czas generowania 0.006s